Ізраїль «стурбований» участю Ірану у війні

Ізраїль "стурбований" участю Ірану у війні

Фото: khreschatyk.news Україна продовжує просити в Ізраїлю озброєння

Незважаючи на всі відмови Ізраїлю надавати Україні зброю, Кулеба знову попросив у Лапіда системи ППО та ПРО.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Яїр Лапід висловив стурбованість участю Ірану у війні Росії проти України. Про це він повідомив після розмови із главою МЗС України Дмитром Кулебою.

«Цього вечора я розмовляв з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, який поінформував мене про актуальну інформацію щодо війни в Україні. Я поділився з ним нашою глибокою стурбованістю щодо військових зв’язків між Іраном та Росією. Ізраїль стоїть на боці українського народу», — написав він у Твіттер.

Кулеба у свою чергу повідомив, що обговорив з Лапідом запит щодо надання систем ППО та ПРО.

«Я говорив з прем’єр-міністром Ізраїлю @YairLapid і повідомив йому про невимовні страждання, загибель людей і руйнування, заподіяні російськими ракетами та безпілотниками іранського виробництва. Ми детально обговорили запит України до Ізраїлю про надання систем та технологій протиповітряної та протиракетної оборони», — написав міністр.

Нагадаємо, міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц та лідер опозиції країни Біньямін Нетаньяху заявили про небажання допомагати Україні із озброєнням.

Джерело