Пригожин запросив Гіркіна на фронт

Пригожин запросив Гіркіна на фронт

Фото: t.me/strelkovii Ігор Гіркін (Стрєлков)

Бізнесмен запропонував «екс-главі Міноборони ДНР» прибути на окуповану територію України та «показати свої можливості в одному зі штурмових підрозділів».

  Засновник ПВК Вагнер Євген Пригожин запросив так званого «екс-міністра оборони ДНР» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) приєднатися до його угруповання на території України. Про це 26 січня повідомила прес-служба бізнесмена.     «Я як старший начальник ПВК Вагнер запрошую пана Гіркіна на фронт, щоб перевірити правильність його позиції та використати, як він заявляв, його бойовий досвід. Пропоную йому прибути на територію «ЛНР» для призначення на керівну посаду, згідно з його компетенцією, в один зі штурмових підрозділів. Безумовно, високу посаду йому ніхто запропонувати не зможе, для цього необхідно показати свої можливості. Настав час переходити від слів до справи», — зазначив Пригожин.   Таким чином він прокоментував критику Гіркіна на свою адресу. Раніше той заявив, що Пригожин — «людина з бекграундом карного злочинця і обслуги», яка не повинна допускатися в публічне поле РФ.   Гіркін опублікував «попередню» відповідь, у якій відмовився їхати до «ЛНР», але висловив готовність до «нормальних ділових переговорів» з військовими співробітниками ПВК.   «Поки я жодних конкретних пропозицій не отримав — можу тільки сказати, що готовий їх розглянути у варіанті нормальних ділових переговорів з військовими співробітниками ПВК. Ні більше, ні менше… Їхати-таки в «ЛНР» (я там був не далі, як наприкінці листопада минулого року) тільки для того, щоб вислухати пропозиції, які можуть виявитися для мене свідомо неприйнятними – не готовий”, – написав він у Telegram.   Нагадаємо, 6 грудня минулого року Гіркін заявив, що повернувся до Москви.   За полоненого Гіркіна ГУР гарантує 100 тисяч доларів    

Джерело