Кремль оцінив можливість «великоднього перемир’я»

Кремль оцінив можливість "великоднього перемир'я"

Фото: Анадолу Дмитро Пєсков вже здогадується, що ніякого перемир’я не буде до повного розгрому російських військ на території України

Страсний тиждень тільки розпочався, тому пропозиції можуть ще надійти, вважає Дмитро Пєсков.

  Досі жодна протиборча сторона не зробила пропозицію про так зване «великоднє перемир’я» у розпал війни в Україні, але у Кремлі не втрачають надії. Про це сказав речник президента РФ Дмитро Пєсков на брифінгу у понеділок, 10 квітня.   «Її (ідею про перемир’я. – Ред.) ніхто не запропонував, її не було запропоновано. Поки що ніяких із цього приводу не було ініціатив, але у нас тільки розпочався Страсний тиждень. Дотепер таких ініціатив не було», – заявив представник Кремля.   Пєсков нагадав, що раніше Росія пропонувала ініціативи щодо перемир’я і навіть нібито сама дотримувалася його, але «зіштовхувалася з небажанням київського режиму дотримуватися такого режиму».   Нагадаємо, 5 січня глава РПЦ патріарх Кирило запропонував запровадити «різдвяне перемир’я» між Україною та Росією.   Як писали росЗМІ, Путін доручив міністру оборони РФ Сергію Шойгу ввести з 12.00 6 січня до 24.00 7 січня режим припинення вогню по всій лінії бойового зіткнення сторін в Україні, але російські обстріли все одно продовжувалися.   А голова РНБО Олексій Данілов тоді поставив питання: «Яке відношення до християнського свята Різдва має зграя дрібних кремлівських чортів-іблісів?»  

Джерело