Порошенко дав коментар щодо видачі угорських паспортів на Закарпатті

За словами глави держави, Україна поважає суверенітет інших країн і вимагає такої ж поваги до себе.

Президент Петро Порошенко вперше висловився про скандал з видачею угорських паспортів. Він заявив, що вимагає поваги до суверенітету України. Про це глава держави заявив під час робочої поїздки в Харківську область, інформує Ukr.Media.

Президент нагадав, що з заявою у зв'язку з видачею мешканцям Закарпаття угорських паспортів виступило Міністерство закордонних справ України і він повністю розділяє кожну букву, яка сказана МЗС.

— Моя позиція як президента — я буду захищати українських громадян, де б вони не були — на сході, на заході… Захищаючи українських громадян, я захищаю суверенітет нашої держави. Так само, як ми шануємо і поважаємо суверенітет інших держав, ми вимагаємо такої ж поваги до України, — підкреслив Порошенко.

За різними оцінками, угорські паспорти отримали 100 тисяч українців. Їх видають вже 7 років, і про це всі знали. Однак справжній скандал розгорівся після публікації відео цього процесу у вересні.