Рабство в центрі Рівного? Що говорять про зниклого на ринку хлопця

Напередодні ми повідомляли про зникнення на ринку 31-річного продавця Олексія. З заявою до правоохоронців звернулися люди, які працювали поруч. У коментарях під дописом рівняни активно обговорюють долю Олексія, і пишуть про нього тільки схвальні відгуки.

Ми вирішили показати вам частину цих коментарів.

Victoriya

Не повірю що він щось вкрав, як і сотні покупців які у нього купували товари. Завжди привітний, усміхнений, приємний. О 8 ранку вже на роботі та в темінь останній закривався, щодня! Не знайома з ним, але завжди вітався, навіть якщо просто повз проходила… Якщо чесно завжди дивувалася його самовідданості, бо цілими днями стояв там в мороз, дощ і спеку. І жодного разу з чаркою чи п’яного я його не зустрічала!

 

Богдан

Його постійно били, не виплачували зарплату, забрали документи …

Його просто залякали та використовували як раба.

А мовчали всі, бо бояться за своє життя.

Це все було на моїх очах.

І сам факт що заява спочатку зникла, а потім випадково знайшлася я думаю красномовний.

Можна багато розповісти.

Це все було на моїх очах.

 

Olga

Це реально рабство, в наш час

 

Раїса

РАБСТВО?

 

Юля

Проходячи неподалік, чула як принизливо і з матюками та «хазяйка» ображала Олексія.

Він дуже відданий і працьовитий, приємний у спілкуванні, завжди порадить що купувати.

Тільки позитивні відгуки за його роботу

 

Daniela 

Скоріш за усе він був у них як дармовий працівник, битий, заляканий….

 

Olena

останнім часом був дуже побитий, але він хороша людина

 

Лиля

Пам’ятаю цього хлопчину, не раз щось у нього купувала, він старався розповісти про товар, щоб продати….Дуже хочеться, щоб у нього було усе добре.

 

Лариса

Знаю також Олексія. Хороший продавець і як людина також.

На сьогодні після зникнення Олексія на ринку не бачили. На зв’язок зі знайомими, які його шукають, не виходив.

У ГУНП Рівненської області у суботу нам повідомили, що повідомлень про розшук цієї людини немає. 

Джерело