Сімейне фото: Інна Цимбалюк нарешті показала чоловіка і доньку

Модель розмістила в своєму блозі рідкісне фото, на якому зображені її чоловік та донька.

Про сімейне життя Інни Цимбалюк відомо небагато — ще в 2013 році вона таємно вийшла заміж за московського бізнесмена, ім'я якого вона старанно приховує від преси, а в 2015-му народила чоловікові дочку (ім'я дівчинки також невідомо). І якщо з часом Інна стала публікувати фотографії із донькою, знімків з чоловіком в блозі моделі так і не з'являлося. Тому багатьох приємно здивував новий кадр, який днями з'явився на сторінці у Інни. На ньому зображені всі: Інна, її чоловік та донька. Правда, чоловік Цимбалюк потрапив до кадру не повністю, а їх дочка через різкі рухи вийшла на знімку нечітко, інформує UkrMedia.

"Вихідний. Сонячна Москва", — коротко підписала Інна сімейний кадр.

Під іншим фото Інна поділилася враженнями від материнства. Модель зізналася — дочка подорослішала і тепер ще більше проявляє свій характер.

"Фокуси та прояви характеру. Ніжний вік позаду. Тепер мене перевіряють на міцність і від цього стає все крутіше. Цей маленький вчитель відкриває нові грані мене і це нереально круто!" — написала Інна.

Источник