Росія заявила про атаку морських дронів на корабель Чорноморського флоту

Росія заявила про атаку морських дронів на корабель Чорноморського флоту

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) Розвідувальний корабель Чорноморського флоту РФ Приазов’я

Росіяни заявили про атаку морських дронів на корабель ЧФ Приазов’я за 300 км від Севастополя.

  Міністерство оборони РФ заявило, що за 300 км від тимчасово окупованого Севастополя було атаковано розвідувальний корабель Чорноморського флоту РФ Приазов’я.
Росіяни стверджують, що в ніч на 11 червня корабель відбив атаку шести невідомих морських безпілотників.    Корабель Приазов’я контролював ситуацію та забезпечував безпеку на маршрутах пролягання газопроводів Турецький потік та Блакитний потік у південно-східній частині Чорного моря, зазначили в Міноборони РФ.

У російському оборонному відомстві запевняють, що корабель пошкоджень не отримав. Там розповідають, що безпілотники знищили, нібито за 300 км на південний схід від окупованого Сімферополя. Ніхто із росіян не постраждав.   Окупанти звинувачують в атаці Україну. Тим часом офіційний Київ це не коментував.

Нагадаємо, 24 травня російський розвідувальний корабель Іван Хурс був атакований морськими дронами за 74 кілометри на північ від Босфору. Корабель зазнав ушкоджень. Росія звинуватила в атаці Україну. 

Розвідник Іван Хурс все? Що сталось з кораблем

Джерело