«Я щаслива»: Даша Квіткова офіційно розлучилася з Микитою Добриніним

Пара була у шлюбі 2,5 роки.

Блогерка Даша Квіткова поділилася новиною: вона і телеведучий Микита Добринін офіційно розлучилися. Пара подала на розлучення кілька місяців тому і зараз очікують на отримання документів, інформує Ukr.Media.

Даша зізналася, що вони розлучалися через суд, оскільки вони обоє є батьками і виховують маленького сина Лева.

"Наші стосунки зараз нейтральні й обмежуються батьківськими обов'язками", — додала Даша.

Вона також заявила, що коли у неї з'явиться новий партнер, вона не буде публічно виставляти своє особисте життя на показ.

"У мене був публічний досвід, я досі долаю його наслідки, і, ймовірно, робитиму це ще довго. Я ціную час, який у мене є зараз у житті. Я щаслива і це найголовніше. Буду я сама чи ні — це вже не так важливо", — підсумувала блогерка.

Уперше про розлучення з Микитою Даша розповіла в інтерв'ю Маші Єфросиніній. Вона зазначила, що останнім часом вони не могли порозумітися, часто сварилися і намагалися "вколоти" одне одного. Екс-подружжя навіть зверталося по допомогу до психотерапевта, щоб зберегти нормальні стосунки заради сина. Зазначимо, що пара познайомилася на шоу "Холостяк". Після фіналу вони почали разом жити, а потім уклали шлюб.

Источник